Nacházíte se zde:   Profil
  |  Přihlásit

Profil firmy

   Minimalizovat

MAJAK-Software, spol. s r.o. působí při nasazování informačních technologií na trhu od roku 1991. Sídlo firmy je v Karlových Varech.

K základním činnostem společnosti patří systémová integrace, vývoj, implementace a servis vlastního otevřeného aplikačního systému, vedení účetnictví a ekonomické poradenství, internetová připojení, datové služby a internetové služby, tvorba WWW prezentací, výroba CD prezentací a katalogů, prodej a instalace značkového software.

Dlouholetými klienty společnosti jsou podniky jak v České republice tak i v zahraničí, z oblasti výrobní, obchodní, servisní, bytové, vzdělávací, státní a místní správy.

Pro mladý a dynamický kolektiv je potěšením Vám nabídnout své zkušenosti a schopnosti, tvořivost a kreativitu.

Aktivity

Karlovarsko a děti
Pro společnost MAJAK - Software je radostí podporovat děti v Karlovarském kraji. Například vánočními dárky pro Dětský dům v Ostrově, odměnami pro závody dětí a mládeže v Nejdku.

Loket a motokros
Motokrosová mistrovství světa v Lokti patří k nejvýznamnějším sportovním událostem v Karlovarském kraji. Společnost MAJAK - Software napomáhá hladkému chodu těchto závodů bezplatným zapůjčováním výpočetní techniky a odbornou asistencí.

Microsoft Certified Partner 2002
Microsoft Certified Partner 2003
Microsoft Certified Partner 2004
Microsoft Certified Partner 2005